Inventum » kontakt
kontakt

Inventum Sp. z o.o.

ul.Mikołaja Reja 20A
33-300 Nowy Sącz
tel. 18 521 10 18
biuro@inventum-global.pl

Konto: ING Bank Śląski 33 1050 1722 1000 0090 3017 0311
KRS:0000453856
NIP:734-351-89-93
REGON:122802386


Prezes Zarządu

Lidia Kantor
lidia.kantor@inventum-global.pl

Kierownik działu organizacji szkoleń

Marta Dobosz
marta.dobosz@inventum-global.pl
tel. +48 663 952 766

Dział Księgowosci

Justyna Koperniak
justyna.koperniak@inventum-global.pl

Anna Górska
anna.gorska@inventum-global.pl

Mariola Woźniak
mariola.wozniak@inventum-global.pl

Kierownik Projektów UE

Adrian Janusz
adrian.janusz@inventum-global.pl

Kierownik Działu Zamówień Publicznych

Natalia Pociecha
natalia.pociecha@inventum-global.pl

Natalia Szewczyk
natalia.szewczyk@inventum-global.pl

Agnieszka Pawlik
agnieszka.pawlik@inventum-global.pl

Dział Organizacji Szkoleń

Justyna Kościółek
justyna.kosciolek@inventum-global.pl
tel. +48 884 386 556, 609 481 463

Angelika Brończyk
angelika.bronczyk@inventum-global.pl
tel. +48 884 386 556, 609 481 463

Robert Drobysz
robert.drobysz@inventum-global.pl
tel. +48 884 386 556, 609 481 463

Dział Projektów UE

Lena Damasiewicz
lena.damasiewicz@inventum-global.pl
tel. +48 605 590 627

Roberta Matusiewicz
roberta.matusiewicz@inventum-global.pl
tel. 661 790 167

Wioletta Krajewska
wioletta.krajewska@inventum-global.pl
tel. +48 796 419 930

Patrycja Kropiwnicka
patrycja.kropiwnicka@inventum-global.pl
tel. 605 104 409

Natalia Witowska
natalia.witowska@inventum-global.pl
tel. 609 515 829

Rafał Figas
rafal.figas@inventum-global.pl
tel. 661 454 383

Natalia Bańka
natalia.banka@inventum-global.pl
tel. 693 804 165

Daniel Szkarłat
daniel.szkarlat@inventum-global.pl


Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Inventum sp.z o.o.