Inventum » kontakt
kontakt

Inventum Sp. z o.o.

ul.Mikołaja Reja 20A
33-300 Nowy Sącz
tel. 18 521 10 18
fax. 18 547 10 56
biuro@inventum-global.pl

Konto: ING Bank Śląski 33 1050 1722 1000 0090 3017 0311
KRS:0000453856
NIP:734-351-89-93
REGON:122802386


Prezes Zarządu

Lidia Kantor
lidia.kantor@inventum-global.pl

Kierownik działu organizacji szkoleń

Dariusz Młynarczyk
dariusz.mlynarczyk@inventum-global.pl
tel. +48 663 952 766

Dział Księgowosci

Justyna Koperniak
justyna.koperniak@inventum-global.pl

Anna Górska
anna.gorska@inventum-global.pl

Kierownik Projektów UE

Paweł Żygadło
pawel.zygadlo@inventum-global.pl

Kierownik Działu Zamówień Publicznych

Natalia Pociecha
natalia.pociecha@inventum-global.pl

Natalia Szewczyk
natalia.szewczyk@inventum-global.pl

Dział Organizacji Szkoleń

Jolanta Giza
jolanta.giza@inventum-global.pl

Arleta Skrzypiec
arleta.skrzypiec@inventum-global.pl

Anna Pulit
anna.pulit@inventum-global.pl

Anna Klimontowska
anna.klimontowska@inventum-global.pl

Dział Projektów UE

Agnieszka Maślanka
agnieszka.maslanka@inventum-global.pl

Tomasz Mężyk
tomasz.mezyk@inventum-global.pl

Wioletta Krajewska
wioletta.krajewska@inventum-global.pl
tel. +48 796 419 930

Natalia Witowska
natalia.witowska@inventum-global.pl
tel. +48 605 104 409


Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Inventum sp.z o.o.