Inventum » kontakt
kontakt

Inventum Sp. z o.o.

ul.Mikołaja Reja 20A
33-300 Nowy Sącz
tel. 18 521 10 18
fax. 18 547 10 56
biuro@inventum-global.pl

Konto: ING Bank Śląski 33 1050 1722 1000 0090 3017 0311
KRS:0000453856
NIP:734-351-89-93
REGON:122802386


Prezes Zarządu

Lidia Kantor
lidia.kantor@inventum-global.pl

Kierownik działu organizacji szkoleń

Katarzyna Skoczeń
katarzyna.skoczen@inventum-global.pl
tel. +48 663 952 766

Dział Księgowosci

Justyna Koperniak
justyna.koperniak@inventum-global.pl

Anna Górska
anna.gorska@inventum-global.pl

Kierownik Projektów UE

Paweł Żygadło
pawel.zygadlo@inventum-global.pl

Kierownik Działu Zamówień Publicznych

Natalia Pociecha
natalia.pociecha@inventum-global.pl

Natalia Szewczyk
natalia.szewczyk@inventum-global.pl

Dział Organizacji Szkoleń

Magdalena – Borowiec-Karwala
magdalena.borowiec-karwala@inventum-global.pl

Anna Klimontowska
anna.klimontowska@inventum-global.pl

Katarzyna Kruczek
katarzyna.kruczek@inventum-global.pl

Honorata Nieć
honorata.niec@inventum-global.pl

Małgorzata Serafin
malgorzata.serafin@inventum-global.pl

Dział Projektów UE

Lena Damasiewicz
lena.damasiewicz@inventum-global.pl
tel. +48 605 590 627

Karolina Połomska
karolina.polomska@inventum-global.pl

Wioletta Krajewska
wioletta.krajewska@inventum-global.pl
tel. +48 796 419 930

Jolanta Giza
jolanta.giza@inventum-global.pl

Maria Zajac
maria.zajac@inventum-global.pl


Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Inventum sp.z o.o.