KONTAKT

Inventum Sp. z o. o.

ul. Siemiradzkiego 11A/2

33-300 Nowy Sącz
tel.  +48 18 521 10 18

biuro@inventum-global.pl

Konto: ING Bank Śląski 33 1050 1722 1000 0090 3017 0311

KRS:0000453856

NIP:734-351-89-93
REGON:122802386

 

Na zdjęciu Prezes Lidia kantor oraz Wiceprezes Natalia Pociecha na tle baneru inventum

 

Prezes Zarządu

Lidia Kantor
lidia.kantor@inventum-global.pl

Wiceprezes Zarządu

Natalia Pociecha
natalia.pociecha@inventum-global.pl

 

 

Dział  Zamówień Publicznych

Natalia Szewczyk
natalia.szewczyk@inventum-global.pl

Agnieszka Pawlik
agnieszka.pawlik@inventum-global.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kierownik działu organizacji szkoleń

Marta Dobosz
marta.dobosz@inventum-global.pl
tel. +48 663 952 766

Dział Organizacji Szkoleń

Natalia Witowska
natalia.witowska@inventum-global.pl
tel. +48 884 386 556

Magdalena Kityńska
magdalena.kitynska@inventum-global.pl
tel. +48 884 386 556

Zuzanna Tumidalska
zuzanna.tumidalska@inventum-global.pl
tel. +48 884 386 556

Kinga Bednarczyk-Zborowska
kinga.bednarczyk-zborowska@inventum-global.pl
tel. +48 609 481 463

Kacper Kamiński
kacper.kaminski@inventum-global.pl
tel. +48 609 481 463

Urszula Percz
urszula.percz@inventum-global.pl
tel. +48 609 481 463

Wioletta Krajewska
wioletta.krajewska@inventum-global.pl
tel. +48 796 419 930

 

 

 

 

 

 

 

 

Dział Księgowości i Kadr

Anna Górska
anna.gorska@inventum-global.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Mariola Woźniak
mariola.wozniak@inventum-global.pl

Audyt Dostępności

Rafał Figas
rafal.figas@inventum-global.pl
tel. 661 454 383

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kierownik Projektów UE

Adrian Janusz
adrian.janusz@inventum-global.pl

Dział Projektów UE

Lena Damasiewicz
lena.damasiewicz@inventum-global.pl
tel. +48 605 590 627

Aleksandra Gabryś
aleksandra.koszkul@inventum-global.pl
tel. 605 104 409

Magdalena Jakubek
magdalena.jakubek@inventum-global.pl
tel. 609 515 829

Anna Klimontowska
anna.klimontowska@inventum-global.pl

Daniel Szkarłat
daniel.szkarlat@inventum-global.pl